Beşiktaş Su Tesisatçısı

Beşiktaş Su Tesisatçısı

İstanbul Beşiktaş Su Tesisat Hizmetleri

İstanbul Beşiktaş tesisatçı ve Beşiktaş su tesisatçısı olarak eviniz, işyeriniz veya ofisinizdeki her türlü tesisat arıza, bakım ve onarımlarını hızlı servis ağımız ile hemen çözmekteyiz. Profesyonel servislerimiz nöbetçi tesisatçı uygulamaları ile yılın 365 günü, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İstanbul Beşiktaş su tesisatçısına  numaralı telefondan hemen ulaşabilirsiniz.

Mutfağınızın, banyonuzun veya tuvaletinizin tıkanıklığı büyük sorun olabilir. Beşiktaş Su Tesisatçısı olarak mutfak gider açma, tuvalet gider açma veya tıkanıklık açma gibi hizmetlerimizi sizlere kırıp dökme olmadan, pimaşa bile zarar vermeden sunmaktayız.

Verdiğimiz Hizmetler

 • Petek temizleme
 • Su kaçağı tespiti
 • Tıkanıklık açma
 • Su kaçağı bulma
 • Tuvalet tıkanıklığı açma
 • Gider açma
 • Doğalgaz tesisatı
 • Kırmadan su kaçağı tespiti
 • Kombi petek temizliği
 • Klozet tıkanıklığı açma
 • Tuvalet/lavabo montajı

Yukarıda belirttiğimiz konular Beşiktaş tesisatçısı olarak firmamızın verdiği hizmetlerden sadece bazıları. Bütün tesisat işlerinizde firmamıza ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Tıkanıklık Açma

Beşiktaş  Tıkanıklık açma

İstanbul Beşiktaş'de bulunan yaşam alanınız veya işyerlerinizdeki giderlerinize bir cismin kaçması, giderlerin yanlış kullanımı, kalitesiz tuvalet kağıdı kullanımı gibi nedenlerle giderleriniz tıkanmaktadır. Çoğunlukla giderlerinizi eski yöntemlerle siz açsanız da profesyonel bir desteğe ihtiyacınız olduğu durumlarda Beşiktaş su tesisatçısından yardım alabilirsiniz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemini son teknoloji robotlarla yapıyoruz ve sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. İstanbul Beşiktaş'de hızlı servis ve garantili hizmetleriyle tıkanıklık açma konusunda sektörde önde gelen firmamıza ulaşmak için  numaralı telefondan bizi arayın.

 

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş su kaçak tespitiİstanbul Beşiktaş'de bulunan yaşam alanlarınızda veya işyerinizdeki tesisat borularındaki çatlamalar veya çürümeler neticesinde sızıntılar, su kaçağına neden olur. Gizli su kaçaklarını tespit etmek oldukça zordur ve anlaşılması için profesyonel cihazlara gerek vardır. Bu noktada Beşiktaş su tesisatçısı, son teknoloji cihazları ile kırmadan, dökmeden su kaçağı tespitini sizler için bulmakta ve 25 yılı aşkın süredir İstanbul Beşiktaş'de hizmet veren tecrübeli ustalar ile sorunlarınızı çözmektedir.

Kullandığımız Cihazlar

 • Termal kameralar: Nemi algılayabilen yüksek çözünürlüklü termal kameralar, küçük sıcaklık farklılıklarını görüntüleyebilirler. Bu sayede kırıp dökme olmadan su kaçaklarını tespit ederiz.
 • Akustik dinleme cihazı: Temiz su tesisatlarındaki su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit etmeye yarar.
 • Boru görüntüleme kameraları: Atık su borularının iç kısımlarını görüntülemeye yarayan kameralarla su kaçakları ve su sızıntıları bulunabilir.

Beşiktaş Petek Temizleme

Beşiktaş  petek temizleme

İstanbul Beşiktaş'de petek temizleme hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Siz de yılda en az bir kez peteklerinizi ve kombinizin temizliğini Beşiktaş su tesisatçısına yaptırarak kalorifer tesisatınızda ve kombinizde birikmiş çamur, yağ ve kirlerden kurtulun. Birikmiş çamur, yağ ve kirler tesisatınızın borularını tıkar, ısınma maliyetlerini artırır ve tesisatlarda arızaya neden olur. Kombi ve kalorifer temizliği sayesinde tesisatınızı uzun yıllar boyunca arıza çıkarmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca temizlenmiş tesisatınız sayesinde enerji verimliliğiniz maksimum düzeyde olur ve cebinizden daha az para çıkar. Enerji tasarrufu ile de çevreyi birlikte koruruz.

Beşiktaş Doğalgaz Tesisatçısı

Doğalgaz yanıcı bir gaz olduğundan kombi bakımlarınızı ve doğalgaz tesisat işlemlerinizi yetkili sertifikalı şirketlerde yaptırmanız son derece önemlidir. Doğalgaz, evlerde kullanılabilecek şekilde güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak görülmektedir. Yine de doğalgaz kullanımında en büyük risk, gaz kaçağıdır. Bu sebeple doğalgaz tesisatının güvenli kurulup çalışır olması, işlemlerin uzman kişilerce yapılması ve yetkililer tarafından onaylanmış olması oldukça önemlidir. Aynı şekilde kullanıcıların da doğalgaz ile ilgili güvenlik uyarılarının bilincinde olması gerekmektedir. Bu yüzden kombi bakımı ve doğalgaz tesisatı gibi konularda destek almak istiyorsanız Beşiktaş su tesisatçısı ile iletişime geçin.

Yorumlar
73 kez görüntülendi.